• Я прошел
  Башня Мерлина

  Мой результат: 54 минут

  Приємно здивувала та повеселила кімната. Тупили в ній страшно, втім, самі винні, ахах)
  Початок пішов туго, але потім, коли вже спіймали хвилю - чудесно. Одне з завдань викликало просто бурю захвату :о
  Позитивні емоції після проходження - гарантовані :з

 • Я прошел
  Метро

  Мой результат: 54 минут

  З самого початку збиває з пантелику майже повна відсутність предметів. Роботи мало, тим паче, для команд у повному складі. Загадки без "вау".
  Загалом, квест задовільний.

 • Я прошел
  Мальчишник

  Мой результат: 60 минут

  Тот неловкий момент, когда оператор в десятки раз лучше комнаты.
  Дешевенько, в деяких місцях таки сильно убогий антураж. Загадки більше на "ха-ха" пробивають, ніж на подумати. Періодично було весело, але навіть до "хороших" кімнат не дотягує. Суб"єктивно.

 • Я прошел
  Путешествие во времени

  Мой результат: 53 минут

  Однозначно в ТОПі найулюбленіших кімнат, як і "Не пойман, не вор". О, ця логічна логіка, а які загадки круті. З нетерпінням чекаю ще шедеврів від команди "Под замком".

 • Я прошел
  Конспиративная квартира

  Мой результат: 43 минут

  Проходила квест ще на етапі тестування і вже тоді все сподобалося(навіть не зважаючи на "пошукати"). Для максимально можливих трьох учасників нам було що робити постійно. Більше того, аби встигнути виконати всі завдання не рекомендую зволікати ;)

 • Я прошел
  Иллюзия смерти

  Мой результат: 44 минут

  Чули багато про дану кімнату і очікували чогось неймовірного. Не стала би розглядати її як "квест", бо кількість завдань мінімальна, а їх складність і логічність інколи шкутильгає на обидві ноги. Як страшилка - безперечно має право на існування, адже круті емоції після проходження "Ілюзії смерті" важко було передати. 

 • Я прошел
  Путешествие во времени

  Мой результат: 54 минут

  Кімнати даної компанії безмежно тішать. Трішки тавтології, але абсолютно логічна логіка. Жодна з загадок не вибивається з загального сюжету. Можливо, деякі предмети і виглядали заюзано, але враховуючи факт того, де саме треба пройти квест - все в тему.)
  Хвилю спіймали, все круто.  
  Рекомендую як початківцям, так і досвіченим.

 • Я прошел
  Между двумя мирами

  Мой результат: 55 минут

  Зовсім не фанат містики і страшилок, але інколи нерви полоскотати хочеться))
  Більш, ніж достойна кімната. Не знаю, може когось музика і антураж кімнати і вводив в депресію - на нас же це все справило потрібне враження. Легкий мандраж, випихання осіб чоловічої статі вперед, а між цим вирішування цікавих завдань(ні одне з яких ні разу не вибилося з загальної історії!) - все це було присутнім.) 
  Одна рекомендація: уважно слухайте передісторію.)

 • Я прошел
  Не пойман - не вор

  Мой результат: 90 минут

  Надзвичайно сподобалася кімната.) Все на найвищому рівні. Здавалося б, що в кімнаті робити 90 хв..? Але навіть нам, досвіченим квестерам, не вдавалося і 5 хвилин побайдикувати. Ми постійно щось робили. А скільки крутих примочок! Загадки - просто суперкласні. Інколи, не дуже складні, але в квест вони вписуються просто ідеально. Головне,побільше уважності і командної роботи))
  Фінал - просто вау-вау-вау :3
  Один з найкращих квестів Києва.)
  Окреме спасибі оператору :з

 • Я прошел
  Между 2-мя мирами

  Мой результат: 55 минут

  Зовсім не фанат містики і страшилок, але інколи нерви полоскотати хочеться))
  Більш, ніж достойна кімната. Не знаю, може когось музика і антураж кімнати і вводив в депресію - на нас же це все справило потрібне враження. Легкий мандраж, випихання осіб чоловічої статі вперед, а між цим вирішування цікавих завдань(ні одне з яких ні разу не вибилося з загальної історії!) - все це було присутнім.) 
  Одна рекомендація: уважно слухайте передісторію.)

 • Я прошел
  Спасти заложника 2.0

  Мой результат: 59 минут

  Єдине, що я можу сказати про цю кімнату - "ні риба,ні м*ясо". Антураж на 2-3 з 5 можливих. Моторошно, в основному, тільки від того, що доводиться постійно перебувати в темному приміщенні. Дуже погано видно, дуже важко дихати(шановні власники квестів, якщо ваша кімната не здатна розмістити більше 3 чоловік,зважаючи на провітрюваність і величину кімнати - не впускайте туди п*ятьох!). Логіка слабко прослідковується. Та і нічого дививижного та цікавого я в цій кімнаті для себе не відкрила. І це була моя четверта чи п*ята по рахунку. Уявляю,як би я плювалася, якби проходила її з нинішнім досвідом.
  Повторюсь. "Палата №6" тієї ж компанії сподобалася набагато більше. Хоча, також особливо не вразила.

 • Я прошел
  Route 66

  Мой результат: 52 минут

  Так - байкерське лігво, так - крута музика, так - байк,на якому ще й посидіти можна, так - суперкрутий фінал, але кімната однозначно не моя. З таким антуражем я почувала себе некомфортно.

  Адекватна логіка присутня,хоча деякі завдання давалися нам зі скрипом. Один момент запам'ятався дуже добре.Не буду спойлерити який,але ми пошкодували,що в нашій команді не було жодного чоловіка :с

  І, як я вже сказала - фінал. Крутішого завершення гри можна і не пробувати вигадувати, дійсно)

  Тому, зважаючи на все перераховане, квесту можу сказати швидше "так", ніж "ні".

 • Я прошел
  Гараж

  Мой результат: 60 минут

  "Гараж" був нашою другою кімнатою. Проходили майже 9 місяців тому, але позитивні емоції від цієї кімнати залишаються й досі. Мабуть, завдяки ньому ми і стали залежними від квестів))
  Зараз розумію, що є набагато технологічніші, продуманіші кімнати, але "Гараж" запам"ятався великою кількістю головоломок, які вражали різноманіттям(хоча були й не дуже складними), потім крутий поворот сюжету та суперепічний фінал від якого ми просто були шоковані о:
  Круто, особливо тим сподобається, хто тільки починає своє знайомство з квест-румами))
  І окреме спасибі дівчинці-оператору(не знаю,чи працює вона там і досі)

 • Я прошел
  Ограбление галереи

  Мой результат: 56 минут

  Дуже довго збиралися сюди. Стільки похвальних відгуків до проходження і такий душевний біль після завершення. Одне скажу - квест нікудишній.

  Начебто і логічно,але якось глупо,банально.Абсолютно нецікаво. Та і опинившись всередині все здалось доволі убогим,як на "галерею, яку нам треба пограбувати".

  На жаль,очікування не виправдалися.

 • Я прошел
  Кораблекрушение

  Мой результат: 53 минут

  Ох і антураж) Саме ним кімната запам'яталася більше всього. Відразу видно, солідно підійшли до справи)

  До самого квесту: дещо сподобалося,дещо ні.

  Що не сподобалося: шукати.(і не сам квест,його ми знайшли з легкістю) Пощастило,що в моїй команді була людина,яка любить "пошукові" моменти, адже я сама в цьому повний нуль. З другого боку,що сподобалося: завдання на логіку та уважність.

  І ще,якщо вирішите піти в "Кораблекрушение", моя вам порада, прослідкуйте,щоб у вашій команді був хоча б один високий учасник))

 • Я прошел
  Лифт

  Мой результат: 28 минут

  Квест "лайт" у всіх смислах цього слова. Чіткий як годинник(чомусь,квести,виконані в такому стилі асоціюються у мене з годинником),логіка ясна. Думаю,можна було б пройти швидше,якби один елемент працював без затримки.

  Ідеальний для 1-2. Для більшої кількості учасників буде,в першу чергу, мало місця(пам'ятайте,що це ліфт с:).

   А,загалом,дуже непогано)

 • Я прошел
  Se7en

  Мой результат: 60 минут

  Повністю згодна з попереднім коментарем.

  Не розумію захвату від цієї кімнати. Так,складність висока,але,насправді,це тільки в мінус кімнаті. Під кінець квесту вже боліла голова від кількості роботи. Немає часу насолодитися інтер'єром,адже все таки зроблено все в стилі "жутковато".Ти просто постійно чимось зайнятий,все переплітається між собою і не розумієш за що хапатися. Дещо у нас спрацьовувало не з першого разу і це також трошки напрягало(ходили ми відразу після відкриття,тому зараз,я більш ніж впевнена, всі баги виправлено).

  Також,на той момент нас трошки здивувала розв'язка і якось вона не дуже ліпилася до сюжету кімнати. Причинно-наслідковий зв'язок не знаходився. Як там зараз - залишається лише здогадуватись.)

  Якщо ви любите капітально поламати голову над загадками - сюди. Однак, будьте готові,що в деяких моментах логіка буде притягнута за вуха.)

 • Я прошел
  ФБР 2.0: академия убийства

  Мой результат: 60 минут

  Саме з неї почалася наша "Взаперти"-наркоманія) 

  Кімната поки знаходиться на другому місці у моєму ТОПі,але це ніскілечки не применшує її крутизни. Перше,що приходить в голову, коли у мене питають про неї - сюжет.

  До цього зустрічали кімнати тільки з невеличким набором задач/головоломок,мінімальним антуражем,ну і в принципі,все. І саме завдяки FBI ми повністю перемістилися в паралельну реальність. Тільки зайшовши всередину і почавши розгадувати завдання, ми відчули самі себе детективами. Періодично в наших розмовах звучали фрази,типу:"Так,ребята,мы же сотрудники серьезного отдела,давайте подумаем над этим делом" або "что бы я сделал,будь я на месте того-то?". До того ж,без тіні сарказму.)

  Складність - однозначно вище середнього,а продуманість використання наявних предметів квесту..та просто "вау"!

  За сюжет,ідею,атмосферу і все в цілому 5+))

 • Я прошел
  Машина времени

  Мой результат: 56 минут

  Наша команда була в захваті від цієї кімнати.)

  Прекрасне оформлення як візуальне,так і звукове. Завдання,які пропонувала кімната ностальгічно повернули в часи школи, втім, пошевелити мізками  довелося активно.)

  Шикарні технологічні моменти,які наша команда ще не зустрічала до цього. 

  Впевнено займає високу позицію в моєму рейтингу)

 • Я прошел
  План Барбаросса

  Мой результат: 60 минут

  Найгірша кімната з 45-ти пройдених мною.
  3 загадки,пошук в темряві,все. Та ще й оператор сам вирішив нам продиктувати, що нам робити, не зважаючи на наші бажання. Вивів нас через 40 хв після початку. Тому, сервіс пішов в мінус, інтер"єр натягнуто можна назвати вдалим,а з приводу складності - взагалі мовчу. 
  Ми були дуже розчаровані та злі. Більш невдало гроші ми ще ніколи не витрачали.
  Нікому не раджу.

 • Я прошел
  Пила

  Мой результат: 60 минут

  Це була наша перша кімната. І,якщо чесно, я взагалі не знаю,чому ми вирішили після такого повернутися знову до квестів))
  А ні, знаю. Чарівна дівчинка-оператор, яка нас всіх просто "покорила")) Вона так щиро посміхалася, спілкувалася з нами дуже довго, що у мене було відчуття, наче ми старі знайомі)
  мабуть,тільки через це, і через те, що нам не було з чим порівнювати ми залишилися задоволеними і наступного ж дня забронювали наступну кімнату.
  Тільки через 9 місяців після проходження квесту я адекватно оцінюю цю кімнату і розумію, що права на існування як такого вона не має. Замочки-ключики-коди. Більше нічого цікавого.

 • Я прошел
  В гостях у Хоббита

  Мой результат: 59 минут

  Пам"ятаю, було дуже жарко, а високі учасники нашої команди позбивали головами світильники і ледь не пробили стелю.
  Через дискомфорт було важко думати, хотілося швидше на свободу, дихати свіжим повітрям.
  Здивував повною відсутністю замочків/ключиків. В деякій мірі ми навіть розгубилися, хоча нас було п"ятеро!(мабуть,ми самі винні були, коли вирішили піти такою командою).
  Доволі непогано, але до "круть-круть" ще дуже далеко.
  Не сподобалося з самого початку те, як нас приймав оператор.
  Посадивши нас на дивани в приймальні він просто катався туди-сюди у кріслі. о.о
  Мабуть, саме через такий прийом зараз я нікому не рекомендую цю кімнату.

 • Я прошел
  Бюро находок

  Мой результат: 53 минут

  Квест не сподобався через одну просту причину. Я не люблю шукати. Тим паче, порпатися в старих чиїхось речах - точно не для мене.
  Більшість загадок виявилися до неочікуваності банальними і тут більше справляться початківці,адже "досвічені" у всьому намагатимуться ускладнювати собі життя))
  Загалом, кімната потішила тільки ними.
  За сервіс 5+)

 • Я прошел
  Кинотеатр

  Мой результат: 60 минут

  Думаю, цю кімнату з легкістю можна було б пройти і за 20 хв.
  Нас збило з пантелику те, що з самого початку нам вдалося відкрити те, що в теорії відкритися не повинно було. І на це ми витратили доволі багато часу. Самі себе збили,таке трапляється.)
  З допомогою оператора ми направилися в правильну сторону і за 15 хв до кінця квесту все таки почали робити те, що треба.Зібралися і вибралися на останніх секундах.)
  Навіть не зважаючи на те, що декілька цікавих елементів ми в квесті і відмітили емоції після проходження гри більше нейтральні.

 • Я прошел
  Сон Художника

  Мой результат: 45 минут

  Непогана, мила кімната. Загадки в основному на "візуалочку", тому, якщо у вас з цим проблеми - проходити її доведеться довго.))
  Загалом, нескладна. Однак, підказку одну взяти довелося. Таки неуважні ми були.))
  Прекрасно підійде для команд з дітьми та для початківців)

 • Я прошел
  Зона 51: Лаборатория

  Мой результат: 51 минут

  Перший квест-рум "Взаперти", який нам вдалося пройти без підказок.
  Багато прикольних загадок, які в цій кімнаті я зустріла вперше.
  Також, кімната доволі велика, а завдань немало,тому нам, учотирьох було предостатньо місця і роботи)
  В деяких моментах трошки нагадало "Машину часу", але по загальних враженнях трошки їй програє.
  Як на одну з перших кімнат цієї "Взаперти" - більш,ніж достойно)

 • Я прошел
  Чернокнижник

  Мой результат: 55 минут

  Кімната по складності і атмосфері захопила відразу. Все було б чудово, якби не дівчинка-оператор. Під час та після проходження квесту ми задались питанням з приводу її компетентності,адже вона нас запустила в непідготовлену кімнату. Багато елементів стояли вже там,де поставити повинні були їх ми. а дещо уже з самого початку було відкритим. Не думаю,що вона нам повідомила б про те,що одне з завдань вже немає змісту виконувати,бо результат у нас вже. Ми самі інтуїтивно в процесі виконання вирішили її про це запитати.

  Також було декілька технічних поломок,через що вона також продиктувала нам результат через камеру.

  Коли ж вона зайшла після проходження нашої гри, то лише знизала плечима.мол,техніка.

  Сфотографувавши нас перший раз у неї ще й фотоапарат розрядився(мабуть,просто був не наш день хд)

  ні про яку знижку там мови і не йшлося,що нас трохи засмутило.

  Кімната сама по собі класна. Але у комбінації з цією дівчиною-оператором емоції змішані.

 • Я прошел
  Berlin 44

  Мой результат: 59 минут

  Це була моя третя кімната,і,незважаючи на те,що нас було четверо,ми виявилися до неї не готовими)

  Тоді вони видалася нам занадто складною,але з другого боку,дуже цікавою. 

  Саме завдяки цій кімнаті ми зрозуміли наскільки квести можуть бути різноманітними і непередбачуваними) Антураж непревершений та і кількість завдань не давала розслаблятися до самого завершення гри.

  Рекомендую для досвічених квестерів))

 • Я прошел
  Камера №138

  Мой результат: 52 минут

  Проходили кімнату повним складом(нас було 4) і це виявилося нашою помилкою.

  Для такої кількості людей нам було замало місця і мало завдань. Хтось один постійно "втикав". Антураж на висоті,ідея також крута,тут безсумнівно.)

  Але нам,так би мовити,досвіченим, було замало роботи))

  Рекомендую для тих, кого тільки починає затягувати в "квест-наркоманію", або вас аросто 2-3))

 • Я прошел
  Повелитель фокусов

  Мой результат: 52 минут

  Дуже сподобалася кімната)
  Деякі загадки вирішувалися якимсь дійсно фантастичним способом. Дуже приємна атмосфера. Багато прикольних елементів в інтер*єрі)
  Враження залишились лише позитивні.
  Обов*язкова для відвідування)

 • Я прошел
  Палата №6

  Мой результат: 52 минут

  Доволі непогана кімната. Деякі моменти можна навіть з натяжкою назвати "вау".
  Інші кімнати "Зіграймо" порадували набагато менше.
  А оператор - приємний у спілкуванні молодий чоловік) його роботу оціню на 5+ 

 • Я прошел
  Тайны да Винчи

  Мой результат: 32 минут

  Проходили кімнату давненько, але досі приємні враження залишаються.)
  Все чітко, зрозуміло, логічно і якісно. Дуже задоволені. Вийшли за 32 хв. без підказок)
  Респект хлопчині-оператору за приємну посмішку і щире спілкування ^.^
  а, і,звісно ж, порадував неочікуваний сюрприз :3
  все на висоті)

 • Я прошел
  Постапокалипсис

  Мой результат: 54 минут

  Мабуть, кімната просто не моя.)
  Не дуже зайшло.Мабуть, це тому, що я була тією людиною,яка майже 20 хв. вирішувала одне завдання.))
  Але всім іншим учасникам нашої команди сподобалося. Антураж і реквізит відповідає історії цілком і повністю.

 • Я прошел
  Мастерская Леонардо да Винчи

  Мой результат: 59 минут

  Кімната не дуже сподобалася.
  Атмосферу бачили й кращу. Тим паче, що деякі елементи не мали відношення до Да Вінчі.
  Були так довго, бо наша логіка, з логікою створювачів розходилася капітально. В одному моменті квест навіть вибісив.
  Не рекомендую.

 • Я прошел
  РОВД

  Мой результат: 42 минут

  Наша команда була незадоволена лише одним - що квест так швидко закінчився.))
  Знову ж таки, через одну маленьку пропущену деталь мучились довго над одним завданням. А так - для чотирьох учасників за 30-40 хв. квест вирішується дуже легко.)
  Це з одного боку. З іншого, класні загадки і атмосфера гарантується)

 • Я прошел
  Холод до дрожи

  Мой результат: 47 минут

  Для "впечатлительных" ця кімната в самий раз)
  Нам з друзями сподобалося. Складність середня(просто хтось був дуже неуважним :3), але проходиться суперськи. В деяких моментах було страшно за товаришів хд
  Емоції залишилися дуже хороші)

 • Я прошел
  Гробница фараона

  Мой результат: 59 минут

  Змішані відчуття з приводу цього квесту. Для себе не можу адекватно оцінити складність кімнати, бо я, проходивши цей квест не змогла вхопитися за потрібний логічний ланцюжок. Я його там просто не знайшла.
  Можливо, це тільки для мене вона видалася такою. Загадки не дуже сподобалися(в деяких місцях вони погано продумані,як на мене). Але новачкам може сподобатися.
  Оператори, як завжди, молодці. Тут у мене жодних претензій)

 • Я прошел
  Подпольная империя

  Мой результат: 45 минут

  Чудова кімната) Мабуть, було б складніше, якби нас було на 1-ого менше.
  Все абсолютно логічно. Атмосфера витримана.
  Загадки цікаві, що нас також дуже порадувало)
  Рекомендую)

 • Я прошел
  Антимузей

  Мой результат: 56 минут

  Пройшла з друзями цю кімнату більше місяця тому, але враження не відпускають й досі)
  З 44-ьох пройдений мною кімнат вона знаходиться на першому місці по загадкам, логіці та антуражності. А головне - атмосфера!
  Окреме спасибі оператору, котрий задав неймовірний старт нашій грі) Хто був,той мене зрозуміє))
  Ще хвилин 15 після початку гри ми не могли надивуватися тому, що таке дійсно можливо, а коли заглибилися у квест зустріли загадки, яких не пропонувала ще жодна кімната, що нас надзвичайно приємно здивувало))
  Кімната однозначно варта відвідування!)